Prožili jsme...

zážitky - aktualitky - informace

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

24.9.   v 10.30 hod. Divadlo Špílberk

„Králíci z klobouku“

22.10.   v 10.30 hod. Maňáskové divadlo Sluníčko

„O veliké řepě, Proč si s prasátkem nechtěl nikdo hrát, Kůzlátka a vlk“

12.11.   v 10.30 hod. Sandra Riedlová

„Černoušek v Asii“

3.12.    v 10.30 hod. Zdeněk Ševčík

„Perníková chaloupka“

21.1.    v 10. 30 hod. Tetiny

„Tetiny v kuchyni“

11.2.      v  10.30 hod. Rossí Macků

„Babička Chrota vypráví“

10.3.  v 10.30 hod. Tetiny

„Zpívání o jaru“

21.4.   v 10.30 hod. Sandra Riedlová

„O zajíčkovi“

26.5.  v 10.30 hod. Sandra Riedlová, Zdeněk Ševčík

„O Jankovi a Andulce“

Pravidelný měsíčník - březen

Kouzelník Mišuge

Skvělý program ve školce nám dnes vyplnil kouzelník Mišuge🤹‍♂️, který dětem přijel nafouknout zvířátka z balonků. Děti byly nadšené🤗. Moc děkujeme paní Kašaj, která nám tento úžasný program zprostředkovala.

Dopis pro Ježíška🎁

Povídáme si o Ježíškovi, Vánocích a těšíme se, co nám Ježíšek pod stromeček nadělí. Svá tajná přání jsme byli poslat Ježíškovi do kouzelné chaloupky.

Besídka ❤️

Besídku zvládly děti na jedničku s⭐️, byl to krásně strávený podvečer s dětmi, ale i s Vámi rodiči🤗. Děti se moc snažily a pyšně předváděly vše, co jsme si pilně natrénovali, za co je také odměnil Mikuláš🎅, který nám přinesl úžasné nadílky🎁🎊. Moc děkujeme za Vaši hojnou účast, máme z dětiček obrovskou radost, jsou to šikulky.😍 A taky moc děkujeme mamince za zaslání foteček.

Cesta vláčkem🚂

Vypravili jsme se na výlet vláčkem. Nabalili jsme batůžky se svačinkou a hurá na cestu.
Velikou odměnou pro děti byl obrázek od pana průvodčího. 
Náramně jsme si to užili a už se zase těšíme na další výlet.🚂

Hledání pokladu

Poslední červnový den jsme s dětmi vyrazili za dobrodružstvím. Hledali jsme poklad🎁.
Cestu nám křížily zapeklité úkoly, které děti hravě zvládly. Poklad byl objeven a zářící očka nám byly odměnou.

Emička slavila narozeniny 🎊 

 

Emička si dnes užila společně s námi svůj narozeninový den. Přinesla dětem narozeninový dort s malinami, který dětem i tetám moc chutnal, Děkujeme mamince. 💐

Karneval🤹‍♂️

A konečně jsme se dočkali😄. Karneval je tady😍. Děti i tety se nastrojily do krásných masek a společně jsme si zatančily, zazpívaly a snědly jsme dobroty, které jsme předem ve školce upekly.

Ježíšek🎁

Přišel k nám do školičky Ježíšek🎄.

Zdobení perníčků😍

Zdobení vánočních perníčků bylo velmi zábavné, hlavně když mohly děti potajmu ochutnávat😋

Kočička Míša ve školičce🐱

Velmi hezké dopoledne jsme dnes strávili s kočičkou Míšou ve školce. Děkujeme paní Kašparovské za krásný zážitek a povídání o kočičkách, za dárečky, které nám věnovala a upečené pamlsky v podobě perníčků. ❤️

Mikulášská besídka☺️

Mikulášská besídka se povedla. Děti byly moc šikovné a zvládly celé představení na 1*👍 Také děkujeme tetám učitelkám za krásný program v předvánoční atmosféře🎄❤️

Mudr.Zdařilová s dcerkou Elinkou a plyšákem Kvídem nám byli milou návštěvou v naší školičce☺️

Milou návštěvou ve školce byla Mudr.Zdařilová s dcerkou Elinkou a plyšákem Kvídem. Ukázala nám, jak pečovat o zoubky, aby byly zdravé a usměvavé. 
Moc děkujeme za krásné dopoledne a dárečky. Hned se pustíme do čištění zoubků.👍

Povídání o podzimu v knihovně📚

Další příjemné dopoledne jsme si užili u promítání pohádek v knihovně a u povídání s paní knihovnicí o podzimu🍂!

Krásně strávené dopoledne u vyřezávání dýní🎃

Děkujeme Zahradnictví Brabec za krásné dopoledne, které pro naši miniškolku připravili. Vyřezávání dýní, návštěva čarovného lesa, fotokoutku i překvapení v podobě dárečků bylo velkým zážitkem🎁😍!

Besídka v naší miniškolce 

Besídka v naší školce se dětem moc podařila. 🎊 Malí herci předvedli rodičům vystoupení, které poctivě trénovali a odměnou jim byl potlesk se slzičkami dojeti maminek. 

Dětský den v naší miniškolce:)

Dětský den jsme si ve školce pořádně užili.🎊 Přijela nás navštívit zvířátka🐰a rozzářené oči dětí nám prozradily, jakou měly radost. Děkujeme za krásné dopoledne spojené s hlazením, mazlením, krmením a povídáním o zvířátkách.

Izabelka s Karolínkou slavily narozeniny:)

Opět jsme si v naší školičce užili parádní den! Naše oslavenkyně donesly krásné dortíky, na kterých jsme si moc pochutnali, holkám jsme všichni popřáli a pak si jen užívali povedené narozeninové atmosféry, bylo to supeer! :))

Zdobení velikonočního beránka

Sladkou odměnou nám byl velikonoční beránek, kterého si děti s nadšením nazdobily tvarohovým krémem a barevnými lentilkami, to byla mňamka! 🙂

Malování sádrových odlitků v naší miniškolce

Počasí nám nepřeje, a tak jsme si vymysleli příjemnou zábavu ve školičce! Barvili jsme sádrové odlitky, kytičky, srdíčka a doufáme, že potěšíme roztomilým překvapením naše maminky. 🙂

Vánoce a rozbalování dárečků

Ve školce nás navštívil Ježíšek. Měli jsme z dárečků obrovskou radost, rozbalovali jsme nové hračky, které jsme hned vyzkoušeli a byli jsme nadšení! 🙂

Narozeninové oslavy v naší miniškolce

Narozeninové dny našich malých oslavenců si umíme užít! Rozdáváme dárečky, zpíváme a pochutnáváme si na výborných a krásných dortech od maminek. 

Mikulášská besídka

Kouzelné odpoledne jsme i s rodiči prožili na Mikulášské besídce v naší miniškolce. Děti se snažily, aby se naše vystoupení povedla a byly moc šikovné. Tety učitelky se převlékly do kostýmů, rozdaly dětem nadílku a na závěr jsme si užili volné zábavy. 🙂

Návštěva paní doktorky u nás v miniškolce

Jako každý rok pro nás byla milou návštěvou paní doktorka, která nám pověděla, jak správně pečovat o zoubečky. Už se těšíme, až to vyzkoušíme. 
Moc děkujeme paní doktorce i s dětmi a těšíme se na viděnou. 🙂

Besídka v naší miniškolce

Školičkový rok uplynul a my jsme ho zakončili besídkou, na kterou si děti pečlivě připravily krásné vystoupení. Ukápla nám slzička při loučení se staršími dětmi, ale po prázdninách se budeme těšit na nové kamarády. 

KRÁSNÉ PRÁZDNINY!

Dětský den v naší miniškolce 

Jedinečné okamžiky a napínavá atmosféra při dobrodružné výpravě za pokladem. Děti cestou překážek a složitých úkolů nedočkavě očekávaly překvapení. Odměnou za jejich snahu byl balíček plný dárečků a dobrot.

MiniOlympiáda v naší miniškolce 

Krásné medaile si děti zasloužily během olympiády. Sdílejte s námi okamžiky, kdy malí sportovci překonávali s námi složité překážky. Soutěživá atmosféra a dobrá nálada nás provázela celým dnem.

Hledali jsme superstar

Děti prožily milou zábavu společně s učitelkami, tetami. Vtipné převleky nás naladili do skvělé atmosféry a doprovod kytary, dětských nástrojů a dospělácký mikrofon nás povzbudil k soutěživé náladě.

Dobrodružství se zvířatky v nedaleké farmě.

Vypravili jsme se s dětmi navštívit nedalekou farmu. Naplnili jsme nové batůžky svačinkami a za doprovodu sluníčka jsme zvládli cestu autobusem. Děti byly nadšené a my společně s nimi.   .

Velikonoce v naší miniškolce.

Během příprav na velikonoční svátky se děti učily lidovým tradicím, malovaly kraslice a zdobily velikonočního beránka. 

Karneval v naší miniškolce

Děti nám s nadšením předvedly své krásné karnevalové masky.